Kariyer

Kariyer

AnCom Hukuk & Danışmanlık ekibinin bir parçası olmak isterseniz, bize taleplerinizi her zaman hr@ancomlaw.com e-mail adresine iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi, iş başvuru süreçlerinin yürütülmesi, işleme alınması, değerlendirilmesi ve genel işe alım süreçlerinin gerçekleştirilmesi ve bu kapsamda sizlerle iletişime geçilmesi amacıyla, meşru menfaatlerimize dayanarak işlemekteyiz. İş başvurunuz olumsuz sonuçlandığı takdirde, bilgilerinizi KVKK’ya uygun olarak makul bir süre boyunca saklayacağız. Kişisel verileriniz ayrıca, ilerleyen dönemde sizin için uygun olabileceğini düşündüğümüz açık pozisyonlar olması durumunda sizinle tekrar irtibata geçilmesi amacıyla kullanılabilir. Kişisel verileriniz, mevzuat hükümlerinin izin verdiği kurum veya kuruluşlar ile paylaşılabilecektir.

AnCom Hukuk & Danışmanlık olarak ofisimize veya internet sitemize yaptığınız ziyaretler sırasında, fiziksel veya çevrimiçi başvuru formları, yüz yüze görüşmeler ve benzeri sözlü, yazılı ya da elektronik vasıtalarla aşağıdaki bilgileri toplamaktayız:

* Ad, soy ad, iletişim bilgileriniz,
* Eğitim, staj ve kariyer gelişiminize ilişkin bilgiler,
* İstihdama uygunluğunuzu denetlemek amacıyla referanslarınızdan ve güvenlik/güvenirlik taraması sonucu elde ettiğimiz bilgiler,
* Başvuru formu ile sağladığınız kişisel verileriniz, özgeçmişiniz ve bunların içeriği,
* Ofisimize yaptığımız ziyaretler sırasında diğer kapalı devre güvenlik kamera sistemi (CCTV) aracılığıyla elde edilen görsel kayıtlar ve
* İş başvurunuz kapsamında hakkınızda talep edebileceğimiz diğer bilgiler.

Kişisel verilerinizi işlerken uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktayız.